Novým Generálním ředitelem CCS jmenován pan Ivan Remšík

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. oznamuje jmenování Ivana Remšíka na pozici generálního ředitele s účinností od středy 21. března 2007.

William Kendal Greenway, Předseda představenstva CCS a Starší Vice President společnosti FleetCor, vlastníka CCS, říká:"Pan Remšík je zkušený manažer s bohatými zkušenostmi z oblasti finančních služeb v prostředí mezinárodních společností. Jeho profesní praxe dobře koresponduje s nepřetržitým úsilím FleetCoru globálně rozvíjet a rozšiřovat naše produkty a služby."

"CCS je obdivuhodná firma a nyní, jako součást rodiny FleetCor, nabídne svým zákazníkům a obchodním partnerům ještě více moderních produktů a služeb. Vážím si možnosti pro CCS pracovat," doplnil Ivan Remšík.

Ivan Remšík promoval na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 1980 a svou profesionální kariéru započal v Živnostenské bance v Praze. Ve 32 letech se stal náměstkem Generálního ředitele Živnostenské banky a členem představenstva, kde řídil restrukturalizaci bankovních informačních technologií a oblasti finančního řízení. Vedl vývoj nových bankovních produktů a služeb a jejich uvedení na trh, a to v oblastech privátního bankovnictví, vydávání a akceptace karet a elektronického bankovnictví. Od roku 1996 pracoval ve Velké Británii v centrále společnosti Visa International v Londýně jako Starší Vice President a Regionální ředitel. Pod jeho vedením Visa úspěšně rozšířila svou působnost na nové trhy ve 35 zemích ve střední a východní Evropě, Asii a severní Africe.

Pan Greenway, dosud úřadující generální ředitel CCS, se vrací na svou původní pozici v mateřské společnosti FleetCor v Atlantě.


Informace o společnosti:

Skupina CCS je tvořena mateřskou CCS Českou společností pro platební karty a.s. a dceřinou CCS Slovenskou spoločností pre platobné karty s.r.o. vlastněnou společně s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spravuje více než tři sta tisíc specializovaných karet určených pro nákupy produktů a služeb souvisejících především s motorismem. CCS tak hraje významnou roli na trhu bezhotovostních nákupů v České republice. Vedle provozování firemních autokaret se CCS zaměřuje na rozvíjení technologicky pokročilých služeb pro řízení logistiky a nákladů firemního autoparku, jako je například systém pro efektivní správu pohybu vozidel iMonitor. Soukromým osobám je určena nabídka privátních produktů reprezentovaná věrnostními a asistenčními kartami.

CCS využívá flexibilní akceptační síť, která je otevřena dalšímu rozšiřování počtu akceptačních míst nejen pro karty CCS. Společnost je současně největším českým nebankovním zpracovatelem karetních transakcí.

CCS trvale rozvíjí schopnost poskytovat karetní a síťová řešení, která umožňují realizovat požadavky korporátních zákazníků na klíč, a to včetně jejich implementace a následné správy.

V říjnu 2006 převzala nad CCS kontrolu společnost FleetCor koupí od dřívějšího majitele Advent International.

Informace o společnosti FleetCor:

FleetCor
(www.fleetcor.com), The Global Fleet Card Company, byla založena v roce 2000 v Atlantě. Skupina FleetCor je vlastněná soukromými investory, mezi které patří společnosti Bain Capital, Summit Partners a Advent International. Společnost FleetCor zaujímá vedoucí postavení ve zpracování karet pro nákup pohonných hmot, její klientelu tvoří 530 000 firem ve Spojených státech, Kanadě a Evropě. Služby společnosti FleetCor jsou poskytovány pod různými značkami: CCS, CFN, Mannetec, Fleetsource, Fuelman, Fleetnet a Keyfuels. Skupina FleetCor včetně jejích dceřiných firem zaměstnává 700 pracovníků, kteří působí ve 20 kancelářích.