Praha 16. ledna 2007

 

CCS Toll - nová karta pro mýtný systém v České republice

 

Od 1. ledna 2007 mají nákladní vozidla o hmotnosti nad dvanáct tun na dálnicích a rychlostních komunikacích v České republice povinnost platit mýtné. Jeho úhrada je možná nejen prostřednictvím faktur nebo inkasa z účtu, ale rovněž platebními a fleet kartami. CCS Česká společnost pro platební karty a.s. nabízí dopravcům pro tyto účely specializovanou identifikační kartu CCS Toll.

 

Kartu CCS Toll je možné využít pro identifikaci nákupu předplaceného mýtného (pre-paid) na všech distribučních a kontaktních místech mýtného systému a pro registraci za účelem úhrady mýtného režimem post-pay, kdy jsou platby za mýto strhávány držiteli karty inkasem z účtu. Jednou měsíčně obdrží zákazník od provozovatele mýta přehledné vyúčtování včetně daňového dokladu. Bezpečnost karty je zajištěna čtyřmístným PIN kódem a veškeré informace o kartě jsou zaznamenávány v magnetickém proužku na její zadní straně.

 

"Karta CCS Toll je dle přání zákazníka vystavena buď na jméno společnosti, na SPZ vozidla nebo jako univerzální, a to na dobu tří let s automatickou obnovou. Karta je přenosná a pro celou firmu tak stačí pouze jedna. Na žádost klienta jich ale může být vystaveno i více na jednu firmu (například pro každé vozidlo), a to zejména pro režim pre-pay, který funguje na principu předplacení kreditem prostřednictvím hotovosti nebo příslušné bankovní a tankovací karty," popisuje výhody karty CCS Toll Hana Ševčíková, ředitelka úseku služeb zákazníkům CCS České společnosti pro platební karty a.s.

 

CCS nabízí firmám rovněž možnost registrace do mýtného systému - podrobnější informace získají zájemci na internetových stránkách www.ccs.cz nebo na nonstop Kontaktním centru CCS, tel.: 266 108 108.


 

Informace o společnosti:

 

Skupina CCS je tvořena mateřskou CCS Českou společností pro platební karty a.s. a dceřinou CCS Slovenskou spoločností pre platobné karty s.r.o. vlastněnou společně s UNION TANK Eckstein GmbH Co.

 

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spravuje více než tři sta tisíc specializovaných karet určených pro nákupy produktů a služeb souvisejících především s motorismem. CCS tak hraje významnou roli na trhu bezhotovostních nákupů v České republice. Vedle provozování firemních autokaret se CCS zaměřuje na rozvíjení technologicky pokročilých služeb pro řízení logistiky a nákladů firemního autoparku, jako je například systém pro efektivní správu pohybu vozidel iMonitor. Soukromým osobám je určena nabídka privátních produktů reprezentovaná věrnostními a asistenčními kartami.

 

CCS využívá flexibilní akceptační síť, která je otevřena dalšímu rozšiřování počtu akceptačních míst nejen pro karty CCS. Společnost je současně největším českým nebankovním zpracovatelem karetních transakcí.

 

CCS trvale rozvíjí schopnost poskytovat karetní a síťová řešení, která umožňují realizovat požadavky korporátních zákazníků na klíč, a to včetně jejich implementace a následné správy.

 

 

V případě potřeby dalších informací kontaktujte, prosím:

 

David Sroka

Manažer firemní komunikace, tiskový mluvčí

CCS Česká společnost pro platební karty a.s.

Tel.: 266 108 454, 606 624 814

e-mail: sroka@ccs.cz