TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Diners Club vydává Mercury’s exclusive card

 

Praha, 20. ledna 2008 - Diners Club Czech zahájil vydávání unikátních platebních karet s názvem Diners Club - Mercury’s exclusive card.

 

Systém Mercury‘s je speciální marketingový projekt významných společností (např. Lamborghini, Bang & Olufsen, Moser, Hodinářství a zlatnictví M. Dušák, Bugsy’s bar a dalších) nabízejících svým klientům exkluzivní zboží a služby. Diners Club – Mercury’s exclusive card jsou určené VIP zákazníkům těchto společností a umožňují jim využívat jak všechny benefity standardních karet Diners Club, tak další exkluzivní výhody a služby poskytované členskými společnostmi projektu Mercury´s. O vydání karty nelze požádat a jedinou možností, jak kartu Mercury’s získat, je nominace některým partnerem projektu Mercury ´s. Proto se jedná o vysoce prestižní osobní kartu vyjadřující exkluzivitu vztahu mezi poskytovatelem karty a skutečným VIP zákazníkem.

 

„Jsme rádi, že se můžeme podílet na takto prestižním projektu,“ komentuje zahájení spolupráce Ing. Eva Kárníková, generální ředitelka společnosti Diners Club Czech s.r.o. „Držitelům karet Mercury’s poskytujeme ve spolupráci se správcem systému nadstandardní zákaznický servis prostřednictvím speciálního call centra Mercury’s,“ dodává Ing. Kárníková. Nadstandard čeká držitele těchto vysoce prestižních karet i u samotných partnerských společností. Díky kartě Diners Club – Mercury’s exclusive card se dočkají například osobní péče majitelů či zástupců vysokého managementu nebo například pozvání na VIP společenské či sportovní akce.

 

„Diners Club – Mercury’s exclusive card je jakousi vstupenkou za zavřené dveře“, říká JUDr. Pavel Novák, jednatel společnosti intacto s.r.o., která je správcem systému Mercury‘s. „Držitel karty Mercury’s je začleněn do systému, který nadstandardním způsobem pokrývá kompletní life-stylové potřeby od drobných služeb jako jsou sběrná služba čistírny, dodávky potravin a delikates do domu přes zajištění ostrahy či nabídku nejlepších restaurací až po zcela mimořádné luxusní služby a produkty jakými jsou třeba pronájem soukromých letadel, luxusní nábytek auta či šperky“, dodává JUDr. Pavel Novák.

 

Karty Diners Club – Mercury’s exclusive card nejsou prostředkem k získání slevy, ale garancí nadstandardní péče a nejvyšší kvality zboží a služeb.                                                 

                                                                                             

Pro více informací kontaktujte:                                                        

Miloslav Bouček                                                                                                                     

Obchodní a marketingový ředitel                                                           

tel: +420 724 029 340                                                              

e-mail: miloslav.boucek@dinersclub.cz                                                 

Diners Club Czech, s.r.o.                                                                                            

Široká 5/36, 110 00 Praha 1                                                                

 

Diners Club Czech zastupuje v České republice mezinárodní asociaci Diners Club International, která se specializuje na vydávání platebních karet Diners Club. V České republice působí již od roku 1998. Kartu Diners Club v tuzemsku více než 10 tisíc klientů a akceptuje ji téměř 40 tisíc obchodních míst. Celosvětově bylo vydáno více než 10,5 milionů karet Diners Club, které mohou klienti používat na více než 13,5 milionech obchodních míst ve 200 zemích světa.

 

Kreditní karta Diners Club je typu charge, tj. umožňuje klientovi nákup zboží či služeb prostřednictvím bezúročného úvěru s odloženou splatností až 55 dní. Po skončení kalendářního měsíce jsou všechny transakce vyúčtovány a klient uhradí celkovou sumu útrat naráz. Karta Diners Club není vázána k žádnému konkrétnímu bankovnímu účtu.

 

Další informace o společnosti Diners Club Czech a jejích produktech naleznete na www.dinersclub.cz/mercurys