Diners Club International - DC News č. 10-09 | 20. října 2009
Pozor!
Adresa, ze které je vám doručován zpravodaj DC News, slouží pouze k distribuci tohoto zpravodaje a není určena pro vaše dotazy. Svoje otázky či připomínky směřujte prosím na adresu customer.service@dinersclub.cz. E-maily zaslané na adresu zpravodaje nejsou zpracovávány.

 
upozornění
Nové obchodní podmínky
V souvislosti s novelou zákona o platebním styku, který vstupuje v platnost 1. 11. 2009, vydává Diners Club Czech nové obchodní podmínky. Jejich plné znění naleznete na našich stránkách.
mýtné
Registrujte se pro odběr informací o mýtném
Od 1. ledna 2010 dochází v České republice k rozšíření povinnosti platit mýtné i na vozidla nad 3,5 tuny a mýtné budou muset řidiči platit od nového roku i na Slovensku. Pokud máte zájem o informace týkající se možnosti využití karet Diners Club Road Account k úhradě mýtného, registrujte se do našeho systému. Budeme vás průběžně informovat a pomůžeme vám se zřízením karet Diners Club Road Account pro všechna vaše vozidla v dostatečném časovém předstihu tak, abyste na příchod nového roku byli připraveni.
Registrujte se zde. O vydání karty Diners Club Road Account je možno požádat přímo u společnosti Diners Club nebo na pobočkách Komerční banky.
pro držitele
Pronájem kanceláří po celém světě za výhodné ceny
Diners Club navázal úzkou spolupráci se společností Regus Group a významně tak rozšiřuje služby nabízené svým klientům. Regus Group se zabývá pronájmy plně vybavených zasedacích prostor a klasických či virtuálních kancelářských prostor nalézajících se na lukrativních adresách po celém světě. Bližší informace o nabízených službách naleznete na www.regus.cz. Všichni klienti společnosti Diners Club mohou využít zvýhodněné cenové nabídky. Podmínkou je, aby náklady spojené s pronájmem u firmy Regus Group uhradili kartou Diners Club. Více informací se dočtete v prosincovém vydání DC Infa.
obchodní místa
Obchodní síť rozšířil Lukoil
Od 1. října přijímají platební karty Diners Club všechny čerpací stanice Lukoil. V současnosti mohou držitelé karet Diners Club platit pohonné hmoty svou kartou například v sítích Benzina, Eurooil, Tank Ono, Pasoil, Hunsgas, Prona, Pap Oil, Silmet, Slovnaft, Shell nebo Robin Oil a samozřejmě u řady dalších čerpacích stanic. Celkem jich akceptuje karty Diners Club v České republice více než 1500. Jejich kompletní přehled naleznete na našich stránkách.
cestování
Letištní salónky v Řecku
Nejnovějším přírůstkem v Diners Club Airport Lounge Programu je letištní salónek v Athénách, který se nachází přímo naproti gate B13.

Stejně jako všechny VIP letištní salónky nabízí odletové informace, business zázemí s telefonem, faxem, WiFi a přístupem k internetu zdarma, lokální i mezinárodní noviny, televizi a samozřejmě také nabídku občerstvení. Kompletní přehled salónků je k dispozici zde.
letní soutěž
Vyhlášení výsledků soutěže o zájezd do Vídně
Od 1. června do 31. srpna jste měli možnost zúčastnit se soutěže o zájezd pro dvě osoby do Vídně. Podmínkou účasti bylo uhradit během této doby svou kartou Diners Club alespoň 50 EUR a zaslat tip na soutěžní otázku. Vítězem se stal Aleš Dobrovolný z Prahy, který tipoval, že do soutěže se zapojí 111 účastníků a nejvíce se přiblížil skutečnému počtu tipujících.

Vítězi samozřejmě ještě jednou gratulujeme a pro ty, kdo nevyhráli nebo se nestihli do soutěže zapojit, máme dobrou zprávu - už nyní pro vás připravujeme zimní kolo soutěže o velmi zajímavé ceny. Sledujte DC News a DC Info, kde budou zveřejněny podmínky soutěže.
Wien Hotels & Info
(hotelový a informační servis Vídeňské turistické centrály)
Albertinaplatz / Maysedergasse
1010 Wien
Tel.: (+43 1) 24 555 (denně 9 – 19)
Fax: (+43 1) 24 555 – 666
info@wien.info, www.wien.info/cz
soutěž
Po světě s kartou Diners Club

Odpověď na minulou soutěžní otázku zněla Japonsko.

Vítězem se stal Jiří Urban z Prahy.
Gratulujeme!
Země, která je předmětem dnešní hádanky, leží na jižní polokouli a je členem OSN. Svou rozlohou 176 220 km2 se řadí na 90. místo na světě. Jmenuje se podle řeky, která určuje její západní hranici. Nejvyšší bod dosahuje pouhých 514 m n. m.

66 % obyvatelstva se hlásí k římskokatolickému vyznání, zbytek je většinou nevěřící. Jedná se o nejmenší zemi, v níž je oficiálním jazykem španělština. V čele této republiky stojí prezident volený na pětileté období, který vedle své funkce plní i funkci předsedy vlády. Společnost Diners Club zde otevřela svou franšízu v roce 1978. Uhádnete, o které zemi je řeč?

Partnerem soutěže je:

 
Vítězem se stane ten, jehož správná odpověď dojde jako devátá v pořadí. Odpovědi zasílejte na adresu soutez@dinersclub.cz (odpovědi zaslané na jinou adresu nebudou brány v potaz). Do e-mailu uveďte také svoje jméno a poštovní adresu. Na vítěze čeká malé překvapení od společnosti Diners Club a voucher na měsíční členství v komplexu Volcano.
INZERCE

 
Nezapomeňte uhradit včas platbu za váš poslední výpis transakcí!
Vstup na E-Account zde

 
Aktualizace osobních údajů  |  Zrušení papír. výpisů  |  Žádost o vydání dodatkové karty  |  Žádost o zřízení PIN
Vložit novou adresu  |  Odhlásit z DC News
Copyright (c) 2009 Diners Club Czech s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Mailingový systém Colibri MAIL