Pozor!
Adresa, ze které je vám doručován zpravodaj DC News, slouží pouze k distribuci tohoto zpravodaje a není určena pro vaše dotazy. Svoje otázky či připomínky směřujte prosím na adresu customer.service@dinersclub.cz. E-maily zaslané na adresu zpravodaje nejsou zpracovávány.

 
informujeme
Anketa 2010 končí již v neděli
Nepropásněte poslední šanci zúčastnit se výroční ankety Diners club, která bude ukončena v neděli 23. května. Máte jedinečnou možnost sdělit nám vaše názory na produkty a služby, které Diners Club Czech nabízí. Každý respondent obdrží malý dárek jako pozornost. Vyhodnocení ankety naleznete v červnovém DC Info a jeho zkrácenou formu v příštím DC News.
Těšíme se na vaše odpovědi!
Pokud byste chtěli sdělit svůj komentář či připomínku k anketě a jejím otázkám, můžete kontaktovat zákaznický servis e-mailem na adrese customer.service@dinersclub.cz.
pro držitele
Využijte slevu v hotelích Falkensteiner
Držitelé karet Diners Club mohou využít četných slev a výhod, které jim poskytuje řada obchodníků po celém světě. Jedním z nich je i společnost Falkensteiner Hotel Group. Jedná se o síť luxusních hotelů v Chorvatsku, Itálii, Česku a na Slovensku. Při platbě kartou Diners Club dostanete slevu 10 %.

Bližší informace o hotelech Falkensteiner naleznete na stránkách www.falkensteiner.com.
Přehled cenových zvýhodnění a nadstandardních služeb, které svým klientům nabízí společnost Diners Club po celém světě, naleznete zde.
Seznam je průběžně aktualizován.
soutěž
Po světě s kartou Diners Club

Odpověď na minulou soutěžní otázku zněla Kanada.

Vítězem se stala Anděla Bětíková z Prahy.
Gratulujeme!
Země, která je předmětem dnešní hádanky, se vyznačuje především svou neutralitou na mezinárodně politickém poli. Je členem Rady Evropy, OSN, EFTA, OECD, WTO a součástí schengenského prostoru. Tato federativní republika se skládá z 26 kantonů a má 4 úřední jazyky.

Země se v průběhu rozvoje změnila z převážně zemědělsky orientovaného státu ve stát s rozvinutým průmyslem různého charakteru: hodinářství, přesné a jemné strojírenství, přístrojová technika, chemický průmysl, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, lékařské přístroje a vybavení aj.

Společnost Diners Club zde otevřela svou franšízu v roce 1957. Uhádnete, o které zemi je řeč?

Partnerem soutěže je:

 
Vítězem se stane ten, jehož správná odpověď dojde jako desátá v pořadí. Odpovědi zasílejte na adresu soutez@dinersclub.cz (odpovědi zaslané na jinou adresu nebudou brány v potaz). Do e-mailu uveďte také svoje jméno a poštovní adresu. Na vítěze čeká kniha Limited Gourmet Edition od společnosti Gourmet Plus Group.
INZERCE


 
INZERCE

 
Nezapomeňte uhradit včas platbu za váš poslední výpis transakcí!
Vstup na E-Account zde

 
Aktualizace osobních údajů | Zrušení papír. výpisů | Žádost o vydání dodatkové karty | Žádost o zřízení PIN
Vložit novou adresu | Odhlásit z DC News
Copyright (c) 2010 Diners Club Czech s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Mailingový systém Colibri MAIL