Eva Kárníková zvolena Manažerkou roku 2007

V jubilejním patnáctém ročníku prestižní soutěže Manažer roku byla ve čtvrtek 17. dubna  ve velkém sále paláce Žofín Manažerkou roku vyhlášena generální ředitelka společnosti Diners Club Czech Ing. Eva Kárníková, MBA. V absolutním hodnocení 68 finalistů ze 157 nominovaných se umístila na skvělém třetím místě, za generálním ředitelem pojišťovny Kooperativa Vladimírem Mrázem a Viliamem Sivkem z EuroAgentur Hotels and Travel.

„Ocenění v soutěži, která není jen anketou, ale je výsledkem hodnocení odborné poroty, si nemírně vážím a beru ho nejen jako ocenění své, ale i jako ocenění desetiletého působení společnosti Diners Club Int. v České republice,“ hodnotila umístění v anketě Eva Kárníková.

O umístění v soutěži Manažer roku, která se konala pod záštitou předsedy vlády ČR Mirka Topolánka, rozhodovala patnáctičlenná Národní hodnotitelská komise.

Eva Kárníková byla vyhlášena i vítězkou v kategorii Manažer odvětví – Peněžnictví.

Další informace o soutěži lze nalézt na adrese http://www.manazerroku.cz/

 

Pro více informací kontaktujte:

Miloslav Bouček

Obchodní a marketingový ředitel

tel: +420 724 029 340

e-mail: miloslav.boucek@dinersclub.cz

Diners Club Czech, s.r.o.

Široká 5/36, 110 00 Praha 1

 

 

Diners Club Czech zastupuje v České republice mezinárodní asociaci Diners Club International, která se specializuje na vydávání platebních karet Diners Club. V České republice působí již od roku 1998. Kartu Diners Club v tuzemsku vlastní více než 10 tisíc klientů a akceptuje ji téměř 40 tisíc obchodních míst. Celosvětově bylo vydáno více než 10,5 milionu karet Diners Club, které mohou klienti používat na více než 14,5 milionech obchodních míst ve 200 zemích světa.

 

 

Další informace o společnosti Diners Club Czech a jejích produktech naleznete na www.dinersclub.cz.