Tisková zpráva
 

V Praze, 16.8.2007

 

Staňte se designérem vlastní platební karty
 

Nemusíte mít ani miliony, a přesto vás pohled na vaši platební kartu může vždy mimořádně potěšit. Fotografie vašich blízkých, momentka z dovolené či fotografie vašeho domácího mazlíčka. To vše vám u ČSOB umístí na lícní stranu vaší platební karty, stačí si jen vybrat.

Image karta se už těší velké oblibě v Belgii a Maďarsku. Nyní se skupina KBC Group rozhodla, že tuto unikátní možnost nabídne i v České republice, a to klientům ČSOB. Vlastní design platební karty si mohli vybraní klienti zdarma navrhnout již v průběhu letních prázdnin, pro všechny ostatní klienty bude služba k dispozici již od druhé poloviny srpna.

Vložit obrázek a „ušít si tak kartu na míru“ můžete buď prostřednictvím internetových stránek ČSOB, kde od poloviny srpna najdete speciální webovou aplikaci, do níž obrázek umístíte, nebo jednoduše zašlete svému osobnímu bankéři e-mailem. V případě, že s internetem poněkud „válčíte“, můžete na pobočkách ČSOB využít služeb osobních bankéřů, kterým obrázek přinesete na CD nebo USB.

Určitě vás potěší informace, že tuto mezinárodní kartu VISA Classic využijete k výběru hotovosti z bankomatů nebo k platbám za zboží nejen v ČR, ale kdekoliv na světě. ČSOB vyšla klientům vstříc i cenou samotné karty, za umístění svého osobitého obrázku zaplatíte poplatek 200,- Kč.

 

Tímto krokem se platební karty stanou pro své uživatele víc než jen platebním prostředkem. Stejně tak jako určitý mobilní telefon, parfém nebo oblečení, budou vyjadřovat osobitý styl a „náturu“ každého klienta. V Maďarsku jsou dokonce persolizované karty tak populární, že klienti projevili zájem získat ji jako druhou, tedy doplňkovou kartu k témuž účtu a její osobitý, neopakovatelný desing využít i například jako dárek svým nejbližším.

Více informací na: www.csob.cz nebo na infolince 800 110 808.